Galeria Studio Marek Prościak

Galeria Studio Marek Prościak

Plener

P L E N E R

Pola, morze, fale, wiatr, piękne krajobrazy, suknia ślubna, zadowolone twarze, to jest to co zawsze warto utrwalić na fotografii ślubnej. Po latach z przyjemnością spojrzymy jak udany był nasz dzień ślubu.

Studio

S T U D I O

Studio fotograficzne to miejsce gdzie możemy zrobić eleganckie oficjalne zdjęcia, tak lubiane przez rodziców i bliskich. To te fotografie najczęściej są powiększane i oprawiane w ramy w naszym laboratorium.

Sandra i Tomek

S A N D R A   I    T O M E K

Sandra i Tomek - dla nas to był też udany dzień spędzony z parą młodą, przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele i niezwykle udane wesele, zadowoleni goście, niezwykłe chwile i wspomnienia.

alt

D E T A L E

Detale, detale, detale,... ślubna obrączka, spinki do koszuli, wiązanka ślubna, nakrycia na przyjęciu ślubnym. To wszystko powoduje że przyjęcie ślubne staje się tym jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Albumy

A L B U M Y

Nasze studio fotograficzne potrafi przygotować bardzo atrakcyjne albumy fotograficzne z dnia ślubu. Twarda oprawa, wysokiej jakości odbitki fotograficzne i doskonały wybór zdjęć to ich największa zaleta.

Macierzyństwo

M A C I E R Z Y Ń S T W O

Oczekiwanie na potomstwo to przepiękny okres w życiu kobiety i mężczyzny. Nasi klienci często do nas wracają, najpierw jest ślub, wesele, a po jakimś czasie naturalnie przychodzi czas na macierzyństwo.

Chrzest

C H R Z T Y

Często towarzyszymy naszym klientom od pierwszych dni życia, chrzest to ważny moment w życiu rodziny dlatego warto go utrwalić na fotografii, zdjęcia umieścić w albumie by po latach cieszyć się ta pamiątką.

Dzieci

D Z I E C I

Dzieci rosną jak na drożdżach, warto utrwalać na zdjęciach rodzinnych to jak szybko się zmieniają. Studio fotograficzne, zdjęcia plenerowe, okolicznościowe, albumy fotograficzne w wielu formatach i wzorach.

Komunie

K O M U N I E

Pierwsza komunia święta, garnitur, biała sukienka komunijna, kwiaty i uroczysta msza w kościele. Zdjęcia z pierwszej komunii świętej, videofilmowanie, pamiątkowe albumy fotograficzne dla rodziców i dziadków.

Glamour

G L A M O U R

Glamour magiczne słowo które rozpala zmysły, powoduje że kobiety pragną być podziwiane i adorowane przez mężczyzn. Aparat fotograficzny kocha takie momenty, makeup, fryzura, strój i perfekcyjny wygląd.

Portret

P O R T R E T

Fotografia portretowa, klasyka fotografii, ale to też najchętniej wykonywane przez klientów zdjęcia. Nasz personel i doskonale wyposażone studio fotograficzne sprosta każdemu zleceniu w tym zakresie.

Okolicznościowe

O K O L I C Z N O Ś C I O W E

Ważne ! Czy był przy tym fotograf Szczecin jest miejscem wielu spotkań wydarzeń, wizyt które warto utrwalić na fotografii. Fotograf reporter potrafi wychwycić te najważniejsze i utrwalić je na zdjęciach.