Galeria Studio Marek Prościak

Galeria Studio Marek Prościak

Macierzyństwo

M A C I E R Z Y Ń S T W O

Oczekiwanie na potomstwo to przepiękny okres w życiu kobiety i mężczyzny. Nasi klienci często do nas wracają, najpierw jest ślub, wesele, a po jakimś czasie naturalnie przychodzi czas na macierzyństwo.

Chrzest

C H R Z T Y

Często towarzyszymy naszym klientom od pierwszych dni życia, chrzest to ważny moment w życiu rodziny dlatego warto go utrwalić na fotografii, zdjęcia umieścić w albumie by po latach cieszyć się ta pamiątką.

Dzieci

D Z I E C I

Dzieci rosną jak na drożdżach, warto utrwalać na zdjęciach rodzinnych to jak szybko się zmieniają. Studio fotograficzne, zdjęcia plenerowe, okolicznościowe, albumy fotograficzne w wielu formatach i wzorach.

Komunie

K O M U N I E

Pierwsza komunia święta, garnitur, biała sukienka komunijna, kwiaty i uroczysta msza w kościele. Zdjęcia z pierwszej komunii świętej, videofilmowanie, pamiątkowe albumy fotograficzne dla rodziców i dziadków.

Glamour

G L A M O U R

Glamour magiczne słowo które rozpala zmysły, powoduje że kobiety pragną być podziwiane i adorowane przez mężczyzn. Aparat fotograficzny kocha takie momenty, makeup, fryzura, strój i perfekcyjny wygląd.

Portret

P O R T R E T

Fotografia portretowa, klasyka fotografii, ale to też najchętniej wykonywane przez klientów zdjęcia. Nasz personel i doskonale wyposażone studio fotograficzne sprosta każdemu zleceniu w tym zakresie.

Okolicznościowe

O K O L I C Z N O Ś C I O W E

Ważne ! Czy był przy tym fotograf Szczecin jest miejscem wielu spotkań wydarzeń, wizyt które warto utrwalić na fotografii. Fotograf reporter potrafi wychwycić te najważniejsze i utrwalić je na zdjęciach.