Galeria Studio Marek Prościak

Galeria Studio Marek Prościak

RODO

RODO

  1. Administratorem Danych Osobowych (dalej „ADO”) Pani/a jest Centrum Fotografii Cyfrowej i Tradycyjnej Cyfrowy Express Marek Władysław Prościak, Rydla 50G lok. U1, 70-783 Szczecin, NIP: 8541595948, REGON: 812677300, adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy o wykonanie usługi na podstawie art. 6 ust.1 pkt b Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 t. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i przechowywane do momentu ww. celu przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi wykonanie umowy.
  3. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/u również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  4. Pani/a dane osobowe nie będą uczestniczyły w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.